Home

Njuz 24 lajmet e fundit

News 24 albania lajmet e fundit - YouTub

News 24 albania lajmet e fundit Pa maskë dhe lëvizje pas orës 22:00/ Gjobiten 576 qytetarë në 24 orët e fundit, 4 persona shoqërohen në komisariat . Aktualitet. Tronditëse! Ndahet nga jeta legjenda e futbollit Diego Armando Maradona . Sport. 644 raste të reja me COVID, 8 të vdekur në 24 orët e fundit! 461 pacientë në 3 spitalet . Aktualitet. Rreshqet furgoni e merr para të zotin, ndërron jetë 67-vjeçari. Portali Abc24.aL, Lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove, maqedoni | ABC 24 ALBANIA i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës. - ABC24.A Tag: njuz 24 tv. Shëndet . Dy pijet që parandalojnë kancerin në kokë Të fundit. Sport. Ngre peshë zemrat e shqiptarëve, Florian Marku mund kundështarin për 1 min e 50 sekonda. Nga lajme9. 2020/11/23. 0 . I jashtëzakonshëm Florian Marku! Luftëtarit shqiptar i janë dashur vetëm 1 mintutë e 50 sekonda për të mposhtur kundërshtarin anglez... Lexo më shumë. Kongresi i. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota. Ne betejën e saj per zgjedhje te parakohshme, Partia Demokratike duket se nje parim e ka te qarte, nuk do.

Lajmet e fundit Fushata kundër dhunës me bazë gjinore, Manastirliu: T'i japim fund kësaj pandemie hije, çdo grua që shpëtohet nga kthetrat e dhunës, histori suksesi 25 Nëntor, 202 Postimet e fundit Parku fotovoltaik i Spitallës, çmimi tavan 55 euro, 30 MW do tregtohen në treg të lirë Vdes nga COVID-19 patriarku i Kishës Ortodokse Serbe, Irine Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova dhe Rajoni në kohë reale të sjellura nga gazetarët tanë në terren. Lajmi i fundit lexohet vetem tek Gazeta Express

Lajmi i fundit sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, Kosova, Ballkani e Bota, videot e fundit News 24 albania lajmet e fundit Arrihet marrëveshja, naftëtarët pas takimit me Ramën: Pagë 400 mijë lekë dhe sigurime për 1 vit Sërish shifra të larta, 490 raste të reja me COVID-19, 7 humbje jete në 24 orët e fundit News 24 albania lajmet e fundit Play all Share. Loading... Save. Sign in to YouTube. Sign in. Ja si votohet elektronikisht, pajisja e fjalës së fundit - Top Channel. Për të tretën herë brenda katër ditëve të fundit Greqia regjistron përsëri mbi 100 viktima në ditë. Sipas autoriteteve shëndetsore 101 pacientë kanë humbur jetën nga covid-19 në 24 orët e fundit duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave nga koronavirusi në 1815 vetë. Në rritje është edhe numri i të intubuarve që. Të Fundit Bota Edicioni Informativ Ekonomi Kosova Kronikë/Aktualitet Kulturë Lajmet kryesore të ditës Politike Pop News Rajoni Sociale Sport Të tjera Videot më të klikuara Vitrina e Librit Zgjedhjet vendore 2019. Programe . Të Fundit 100 Milione Aventurierët Diaspora Dua të të bëj të lumtur Dua të të bëj të lumtur - Episode E Diell Exclusive Fiks Fare Fshatrat e Shqipërisë. Lajmi i fundit Aksidenti i rëndë/ Humb jetën drejtori i pyjores, sillen me helikopter drejt Tiranës dy të plagosur . Politike; Kronike; Sociale; Ekonomi; Lubonja: Ndërtesa e demokracisë po shembet, 25 prilli do të jetë . Analisti Fatos Lubonja komentoi në rubrikën Opinion, në Neës24, thirrjen e ambasadores së SHBA, Yuri Kim, dhe atij të BE, Luigi Soreca, që të bëhet.

Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Ekonomia, Sporti, ShowBizi, Mjekësia dhe Teknologjia Shtohet numri i pacientëve në spitale/ 7 viktima nga Covid-19 në 24 orët e fundit 16:19 I planifikuar për tu luajtur në 12 shtete, Covid-19 ndryshon axhendën e Euro 202 Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova dhe Rajoni në kohë reale të sjellura nga gazetarët tanë në terren. Lajmi i fundit lexohet vetem tek Gazeta Express Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia. Lajme. Arbëri; Metro; Kosovë; Botë; Imeraj: Ngadalë drejt Republikës së Manastirit të Deçanit 15 të vdekur e 1039 raste të reja me koronavirus në Maqedoni të Veriut në 24 orët e fundit Franca do t'i zbusë masat pasi ka kaluar vala e dytë Beqaj: Kombinimi i VV-së me Osmanin parakusht për fillimin e ndryshimit. #Koronavirus #Qeveria #Zgjedhjet #Kosovë #Shqipëri #. Lajme. 110 pacientë me Covid-19 po mjekohen në Klinikën Infektive . 22:09 | 24 Nentor 2020 Sherifi e quan naiv Bislimin e VV-së: Po e ngatërron legjitimitetin e Qeverisë me atë të deputetëve . 22:08 | 24 Nentor 2020 Dritan Abazoviq u kërcënua me jetë, reagon i mandatuari për të krijuar qeverinë e re të Malit të Zi. 21:58 | 24 Nentor 2020 Gazmend Muhaxheri për Selmanajn: Njeri.

E vetmja gjë që shqetëson për momentin është forma fizike e dy lojtarëve të cilët në rastin më të mirë do ti duhet kohë për të kapur ritmin. Thuhet te lajmi i fundit news24 live. Të drejtat e autorit për lajmet e mësipërme janë të BalkanWeb Lajmet e fundit Rama ka dështuar, s'ka plan, Basha: Duhen hapur urgjent spitalet rajonale, pandemia nuk mposhtet dot pa një Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, akuzoi kryeministrin Edi Rama se nuk ka asnjë plan për të luftuar pandeminë See more of Njuz 24 on Facebook. Log In. Forgot account? or. Create New Account. Not Now. Community See All. 763 people like this. 777 people follow this. About See All. Contact Njuz 24 on Messenger. Personal Blog. Page Transparency See More. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. See actions taken by the people who manage and post content. Page. Komentet e fundit Sejdi Veseli on Ndërron jetë në mënyrë të papritur në moshën 78 vjeçare, profesori Sabit Brokaj Tomori USA. on Prishja e teatrit, reagon Meta: Një damkë e zezë për MAFIEN në pushte

Teksa qëndroi për 19 ditë me radhë i izoluar për shkak se ishte prekur nga koronavirusi, lajme të mira vijnë nga Cristiano Ronaldo. Në tamponin e fundit futbollisti i Juventusi ka rezultuar negativ. Ylli i Juventusit ishte prekur me Covid-19 teksa ishte në tur me Kombëtaren e Portugalisë në 13 tetor, ndërsa humbi disa ndeshje [ Lajmet e fundit nga vendi dhe bota. Lajme.al është një media online, që ka për qëllim informimin e paanshëm duke vënë profesionalizmin dhe interesin qytetar në plan të parë Koronavirusi në Shqipëri, 19 të vdekur në 24 orët e fundit . 16:31 • 24 Nëntor 2020. Marrëveshja e 5 qershorit, PS kërkon të ndryshojë 1 ligj, por PD kundërshton . 16:27 • 24 Nëntor 2020. Vaksinimi kundër Covid-19, BE do të japë 800 milionë euro për vendet e varfra . 15:51 • 24 Nëntor 2020 Vaksina mund t'i japë fund pandemisë, OBSH: Shtetet e varfra nuk mund.

Lajmi Fundit Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24 Hom 15 të vdekur e 1039 raste të reja me koronavirus në Maqedoni të Veriut në 24 orët e fundit Franca do t'i zbusë masat pasi ka kaluar vala e dytë Qeveria s'ua paguan shtesat për muajt shtator dhe tetor 14 mijë punëtoreve. Follow Koha.net. Fjalëkryq; Video. Zemaj thotë se aparaturat për PCR janë siguruar, por nuk tregon se kur mund të fillojë testimi në komuna SHSKUK. Me Ramën jemi të fundit në çdo fushë/ Basha: Bashkë do ta shërojmë Shqipërinë ; COVID-19/ Kancelarja Angela Merkel paralajmëron gjermanët: Na pret një dimër i vështirë; A do të jetë për herë të parë në histori në krye të Pentagonit një grua? Kush është e përfolura për këtë post; 24 ore lajme Lajmet më të reja në gjuhën shqipe. Politika. Qeveritare. LAjmet e fundit nga Balkanweb ose News 24 Live Shiko lajmet e fundit News 24 live online, ne video . Shikoni lajmin e fundit news 24 ne internet live. News 24 video lajm Lajmet ora news 24, Lajmet njuz 24 online live LAjmet e fundit nga Balkanweb ose news 24. Shiko Lajmi i fundit nga Televizione te tjera Shqipare ket

Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art

Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali. Edicioni kryesor i lajmeve. Rreth 200 minatorë janë ngujuar në horizontin e 10-të të Trepçë Kanal Televizv Njuz 24. 405 likes. Personal Blo TË FUNDIT. 2020-11-24. RTK3 LAJME 15:00 24.11.2020. RTK3 LAJME 13:00 24.11.2020 RTK 2020-11-24. RTK3 LAJME 12:00 24.11.2020 RTK 2020-11-24. RTK3 lajme 11:00 24.11.2020 RTK 2020-11-24. LIVE STREAM. LIVE STREAM. NATEN ME FATMIR SPAHIU. Naten me Fatmir Spahiun - Bajrush Xhemajli , Jajush Ramadani & Gresë Gashi & Shamikuqet 20.11.2020 . Natën me Fatmirin- Xhymret Veliu, Gëzim Bimbashi. Lajme Më të lexuarat në Lajme Telegrafi Më të lexuarat në Telegrafi TELEGRAFI sh.p.k. Rr. Rexhep Mala, Aktash, Nr.29, Prishtinë, Kosovë info@telegrafi.com 038 224 093 - +383 48 222 35

Informohuni të parët mbi lajmet dhe ngjarjet më të fundit nga Maqedonia të sjellura për ju nga InfoShqip.com. Shaqir Fetau: BFI-në e gjetëm në gjendje të mjerueshme ekonomike . 23:25 / 24.11.2020. 0. Kreu i Bashkësisë fetare Islame në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Shaqir Fetahu u shpreh në Programi 200 se BFI-në e kishte gjetur në gjendje të mjerueshme financiare dhe. Next article Lajmi i fundit News24 - Shiko video lajmet e fundit ne News 24. admin. RELATED ARTICLES MORE FROM AUTHOR. Cmimet Oscar 2013, te gjithe fituesit: Argo filmi me i mire. Se shpejti televizioni me i ri Agon Channel Live . Lajmi i fundit Alsat M Live Online - Shiko lajmet e fundit nga Alsat M. Nderto Faqen tënde të Webit. Ipage. EVEN MORE NEWS. Publikohet dokumentet origjinale. Lajme Tv Klan 24 Nentor 2020, ora 09:00 10:12 24/11/2020. LajmeTv Klan 23 Nentor 2020, ora 23:30 02:34 24/11/2020. Lajme Tv Klan 23 Nentor 2020, ora 19:30 21:04 23/11/2020 . Lajme Tv Klan 23 Nentor 2020, ora 15:30 18:12 23/11/2020. Lajme Tv Klan 23 Nentor 2020, ora 12:00 13:03 23/11/2020. Më shumë. Lajme nga edicionet. Tirana nuk fiton sërish 16:06 25/11/2020. BE: Vaksinimi do nisë brenda. Lajme 1 javë. Linku i lajmit u kopjua. Prishtina vazhdon të prijë me numrin më të madh të rasteve me coronavirus, në 24-orët e fundit u konfirmuan 303 raste. Lajme 1 javë. Linku i lajmit u kopjua. Më Shumë Lajme. TELEGRAFI sh.p.k. Rr. Rexhep Mala, Aktash, Nr.29, Prishtinë, Kosovë info@telegrafi.com 038 224 093 - +383 48 222 355. Ky portal mirëmbahet nga kompania Telegrafi. lexoni lajmet e fundit nga kosova. lexo online lajme nga kosova, shqiperia, Maqedonia. politike,aktualitet, sport, bote, kulture. LAJME. Të gjitha; KOSOVË ; RAJON; SOCIALE; Nga PDK i përgjigjen AAK-së: Ne e kemi kryetarin tonë në detyrë, e ai është z. Enver Hoxhaj AAK : S'kërkuam përkrahje nga Enver Hoxhaj, por nga Thaçi e Veseli. Abdixhiku i LDK-së ironizon me djalin e Haxhi.

Lajmet në SYRI.net janë prodhim i SYRI.net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë. Ju ftojmë të klikoni dhe të na shkruani sa herë që ju mendoni se duhet. Stafi i SYRI.net . Për informacione info@syri.net, për reklama marketing@syri.net. Denonco. Merrni lajmet më të fundit nga SYRI.net në çdo moment dhe kudo që të jeni! Në rregull. 24 n'rrjet - Lajmet e fundit Shqip. 201. Sa të rrojë, Beyonce nuk do të mund të performojë këtë vend të botës. by Arlinda Dinolli 4 hours ago 4 hours ago. 189. Moderna: Vaksina e re kundër Covid tregohet 95% përqind efektive. by Elma 6 hours ago 6 hours ago. 244 Më të mirë në shtrat shqiptarët apo të huajt?, Soni Malaj i përgjigjet pyetjes 'pikante' - 24.nrrjet. Home Tags Lajmet ne ora njuz 24. Tag: lajmet ne ora njuz 24. Lajmi i fundit News24 - Shiko video lajmet e fundit ne... admin-30/04/2012. 1. Nderto Faqen tënde të Webit. Ipage. EVEN MORE NEWS. Publikohet dokumentet origjinale të shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë, ai i... 15/02/2020. Borë në pranverë: Thethi vishet me të bardha . 01/05/2019. Njihen pensionet e.

Lajme nga njuz 24 - ABC24

 1. Studimi i fundit tregon se COVID-19 doli në Itali. Zbulohet tradhtia e Princeshës së Dubait me truprojën: E paguante 1.2 mln paund (FOTO LAJM) Nëse jo futboll të mirë, në Botërorin e Katarit do të shohim stadiumet më të mira në Botë (FOTO LAJM) Pa maskë tek Infektivi, Alfred Cako: Kam një sfidë, të hy sa herë të dua dhe të marr njerëzit intervistë. Shifrat e dhimbshme.
 2. Chelsea dhe Sevillia fitojnë në 'frymën e fundit' dhe presin biletën për 1/8 e Champions. Sport. Luka Modric e ka vendosur se ku do ta mbyllë karrierën. Rajoni . 15 viktima dhe mbi 1 mijë infeksione me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut. Jetë/stil. FOTO/ Kim Kardashian i vë flakën rrjetit me të kuqe . Kronike. EMRAT/ 5 mijë euro në javë, kush janë 'familja' shqiptare e
 3. në flagrancë të katër personave për Shkelje të rregullave të Qarkullimit Rrugor, për Drejtim të mjetit pa leje drejtimi dhe njëri prej tyre për Mosbindje të urdhërit të.
 4. utë pas

Home Tags Lajmet ora njuz 24. Tag: lajmet ora njuz 24. Lajmi i fundit News24 - Shiko video lajmet e fundit ne... admin-30/04/2012. 1. Nderto Faqen tënde të Webit. Ipage. EVEN MORE NEWS. Publikohet dokumentet origjinale të shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë, ai i... 15/02/2020. Borë në pranverë: Thethi vishet me të bardha . 01/05/2019. Njihen pensionet e emigrantëve në. COVID-19 i ka marrë jetën një tjetër mjeku në Shqipëri. Burimet bëjnë me dije se ka ndërruar jetë në moshën 68-vjeçare mjeku nga Dibra Ibrahim Kaziu. Dr. Ibrahim Kaziu ishte mjeku që me profesio.

nëntor 24, 2020 Miliona amerikanë planifikojnë udhëtime për festë pavarësisht pandemisë nëntor 23, 2020 Gjykata refuzon lirimin me kusht të Salih Mustafës nëntor 23, 2020 Papa thotë se ujgurët në Kinë janë të persekutuar nëntor 23, 2020 SHBA-ja e zhgënjyer me bllokadën bullgare ndaj Maqedonisë së Veriut nëntor 23, 2020 Ekipi i Bidenit shpall emrat e të emëruarve. Moti në Kosovë në javën e fundit të nëntorit. parashikimi i motit. Prokurori i specializuar: Hashim Thaçi mund ta përdorë inteligjencën dhe policinë për t'ju shmangur drejtësisë . Në urdhër-arrestin ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Jakup Krasniqit e Rexhep Selimit, Zyra e Prokurorit të Specializuar pretendon se katër të akuzuarit mund t'i ikin drejtësisë. Hashim Thaçi.

COVID-19, MSH: 125 raste të reja në 24 orët e fundit. Humb jetën një paciente nga Vlora | 2 muaj më parë Tag Archives : news 24 albania lajmet e fundit. Berisha: Muaji i parë i piktorit 7 vite më parë 0 Views. Berisha: Muaji i parë i piktorit.. Përmbledhje e situatës: Shqipëri, 24 nëntor: 19 viktima dhe 744 raste të reja Kosovë, 24 nëntor: 13 viktima dhe 609 raste në 24 orët e fundit Ekspertët: 6-12 javët e ardhshme do të jenë më të errëtat Situata globale: Raste të konfirmuara: mbi 59 373 000 Viktima: mbi 1 399 000 Të shëruar: mbi 38 028 00

Portali Abc24.aL, Lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove, maqedoni | ABC 24 ALBANIA i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës. - ABC24.AL . KREU; Lajme. Lajme Shqip Zbutësi i rrobave bëhet nga copëtimi i kafshëve të ngordhura/ Eksperti Lajme Shqip. Basha publikon videon: Rama e ka humbur. Lajmet e fundit nga vendi, kosova, rajoni, bota, sporti, showbizi, shendeti, femra, teknologjia, kuriozitete, fu

17:17 - Basha reagon për vendimin e fundit të Ramës: Çfarë thotë sot, se thotë nesër! 17:05 - Sot President, habir Ilir Meta: 4 herë bëra kërkesë për të dalë nga politika 17:02 - Lajme jo të mira për Muriqin, mungoi sot në stërvitje me Lazion 17:00 - Aksident tragjik në Pukë, humb jetën zyrtari i njohur shkodra 23:25 | 24 Nentor 2020 Katër skuadrat e para që sigurojnë fazën e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve. 22:56 | 24 Nentor 2020 Fitojnë Man United dhe PSG . 22:54 | 24 Nentor 2020 Morata bën heroin, ia sjellë fitoren Juventusit. 22:50 | 24 Nentor 2020 Barca ia del edhe pa Messin, fiton ndaj Dynamo Kiev dhe siguron kalimin tutje. 22:20 | 24 Nentor 2020 Hendboll: Mesjava sjellë.

Lajme të mirë vijnë nga Kina. Për herë të parë që prej shpërthimit të koronavirusit nuk është raportuar asnjë rast me COVID 19. Lajmi bëhet i ditur nga autoritetet shëndetësore të Kinës, të cilat thonë se 34 rastet e fundit në rajon janë të ardhura nga jashtë Kinës. data-full-width-responsive=true> Ndërsa në të gjithë Wuhanin u [ Lajmet e fundit Lajme / Osman paralajmëron dekorimin e stafit mjekësor qe humben jetën nga Covid-19 Lajme / 19 te vdekur dhe 744 raste të reja me Covid-19 në Shqipër

njuz 24 tv Lajme.a

njuz 24 Lajme.a

Lajmet e fundit Archives - Balkanweb

Raporti i Policisë së Kosovës, për 24 orët e fundit. 30.09.2014 • 12:06. Linku i lajmit u kopjua. Linku i lajmit u kopjua. Më poshtë e keni raportin e plotë të Policisë së Kosovës. RAJONI I PRISHTINËS . INCIDENTET KRIMINALE. ARMËMBAJTJE PA LEJE. Rr. Agim Ramadani, Prishtinë 29.09.2014-02:40. Raportohet se janë arrestuar dy të dyshuarit meshkuj, shtetas të Shqipërisë. Ka shkuar në 315 numri i të vdekurve me COVID-19 në 24 orët e fundit. Dje ishin 303 të vdekur kurse sot është njoftuar edhe për 12 viktima. {483993} Numri total i rasteve pozitive.. News 24 albania lajmet e fundit suntypopo tyno; 10 videos; 104,483 views; Last updated on Sep 27, 2016; News 24 albania lajmet e fundit Play all Share. Loading... Save. Sign in to YouTube . Sign.

24 ore lajme Lajmet më të reja në gjuhën shqip

Portali Abc24.aL, Lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove, maqedoni | ABC 24 ALBANIA i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës. - ABC24.AL . KREU; Lajme. Lajme Shqip. Greva e naftëtarëve, Sindikatat Ndërkombëtare letër Ramës: E papranueshme, t'u sigurohen Lajme Shqip. Nis pastrimi i gjirit të Lalzit. ETLEVA DELIA /Për Sali Lushajn, personin e fundit që e ka takuar për së gjalli Azem Hajdarin, rigjykimi i kësaj çështjeje është një farsë... Shënohet një ulje e lehtë në numrin e viktimave dhe rasteve të reja, Ministria e Shëndetësisë publikon të dhënat e 24 orëve të fundit. Nov 25, 2020. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njofton se në 24 orët e fundit. Të fundit. Orari i ushqimeve tek Shefqet Ndroqi 23:59 24/11/2020 . Ferencvaros humbet ndeshjen në fund 23:57 24/11/2020 Një jetë në shërbim të popullit, Covid i merr jetën një tjetër mjeku 23:35 24/11/2020. Fabrika e tamponëve 'fake' 23:20 24/11/2020. Taksistja e parë femër në Rripin e Gazës! 23:00 24/11/2020. Karantina rriti dëshirën për të zmadhuar gjoksin tek shqiptaret.

Të fundit - Shqiptarja

Tag: lajmi fundit. Sport. Historia e Gersit që preku gjithë shqiptarët, përlot edhe Lorik Canën. Nga Lajme.al. 17 February, 2018. 0. Elbasani Plus. Lajmet më të fundit. Në këtë kategori do të përcjellim lajmet, intervistat dhe dokumentarët e realizuar prej stafit tonë. Motoja jonë është besimi: ne jemi te pavarur, te paanshëm dhe të ndershëm, pasi në qendër te gjithçkaje që ne bëjmë qëndron publiku dhe vetëm interesat e tij Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi.. Dështojnë 4900 biznese, kalojnë me status pasiv në 6 muajt e fundit Nga 1 maji deri më 31 tetor 2020, mbi 4900 biznese të vogla u mbyllën në vendin tonë. Krahasuar me Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë konfirmuar 125 raste të rejaVazhdo leximin. ZYRTARE/ ILIR DAJA ËSHTË TRAJNERI I RI I PARTIZANIT. 4 muaj më parë . Partizani ka prezantuar sot zyrtarisht trajnerin e ri të klubit sportiv, Ilir Dajën. Emri iVazhdo leximin. KURSI I KËMBIMIT/ ÇFARË PO NDODH ME DOLLARIN AMERIKAN? 4 muaj më parë. Monedha europiane e ka nisur javën në.

Lajmet e fundit në Kosovë, Shqipëri, Maqedoni dhe botë

lajme-24.com Rriten rastet Covid, OBSH: Rivendosni masat e kufizimit dhe bllokimit - Lajme 24 Dega europiane e Organizatës Botërore të Shëndetit deklaroi se shtimi kohët e fundit i rasteve të reja infeksionit nga koronavirusi i detyrohet lehtësimit të masave që synojnë frenimin e përhapje 24 orët e fundit nuk sjellin lajme të mira, shkon në numri i rasteve të rej Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale tha se janë evidentuar 158 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit të COVID-19, ndërsa kanë humbur jetën 3 persona. shperndarja gjeografike esht si vijon:98 të prekur në Tiranë, 8 raste në Fier dhe Elbasan, 6 raste në Durrës dhe Berat, [ Dy nga lajmet e fundit sportive news24 janë këto: Roma godet në minutën e fundit, vijnë Kalinic dhe Mkhitaryan, thuhet në lajmet e fundit news24. Pasi dështoi shpesh herë në tratativat e merkatos së verës, Roma godet me dy blerje të rëndësishme në ditën e fundit. Pasi shiti Patric Schick te Leipzig, klubi verdhekuq mbylli transferimet e Nicola Kalinic dhe Henrik Mkhitaryan.

Lajmi i fundit - Sjellim lajmet e fundit nga Shqiperia në

See more of 24 ore lajmet e fundit nga vendi dhe BOTA on Facebook. Log In. Forgot account? or. Create New Account. Not Now. Community See All. 4,976 people like this. 5,002 people follow this. About See All. Contact 24 ore lajmet e fundit nga vendi dhe BOTA on Messenger. Journalist. Page Transparency See More. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. 24 orët e fundit nuk sjellin aspake lajme të mira, rëndohet sërish bilanci i Koronavirusit në vend. Aktualitet . Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 306 raste të reja infektimi dhe 4 humbje jete. Rastet pozitive të konfirmuara në 24 orët e fundit janë identifikuar në këto bashki: 179 raste në Tiranë, 25 raste në Korçë dhe Vlorë. Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia

News 24 lajmet e fundit — tv ora news është televizion

Komentet Zeka i bëri duke komentuar deklaratat e fundit të Albin Kurtit pas dërgimit në Lajmet. 7 Orë më parë Nëse dështon zgjedhja e Presidentit, zgjedhjet e reja në maj Sipas tyre tani nuk ka mundësi që të mbahen zgjedhjet, pavarësisht se opozita e kërkon Lajmet. 7 Orë më parë. Kusari-Lila thotë se kanë votat për të rrëzuar 'Qeverinë Hoti', llogarisin. user 6 10 orë më parë 24/11/2020. Kryemadhi: Kalova covid pa e kuptuar, Metën e puthja në buzë, por Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka pranuar për herë të parë se ka kaluar Covid-19. E ftuar user 6 11 orë më parë 24/11/2020. Biden publikon emrat e parë të qeverisë: Jo më Amerika e para Presidenti i zgjedhur amerikan Joe Biden.

Të Fundit - Top Channel - Lajmet e fundit minute pas

Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment Pacienti i fundit del nga spitali, tashmë asnjë rast me COVID-19 në shtetin australian . Bota November 24, 2020. Kina mohon shqetësimet e Papës për ujgurët e persekutuar Bota November 24, 2020. Përkeqësohet situata në Itali, mbi 23 mijë të infektuar dhe 853 të vdekur nga koronavirusi në 24 orët e fundit. Bota November 24, 2020. OBSH-ja: Më shumë se një pacient zero. Struga Lajme, lajmi fundit shqip lajmet e fundit shqiptare, shqiptare sot gazetat online balkanweb mapo panorama dites koha shqiperi kosovare gazeta kosov

Video - Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute

Te gjitha lajmet e Ora News Tv ne video do te mund ti shikoni ketu. Lajmet nga Shqiperia Ora news, Lajmi i fundit albania ora news shikoni nga interneti. Edicioni informativ i lajmeve nge ora news. Shiko Lajmet e fundit nga Ora News Live - Ora news Lajmi fundit. Per Lajme te Kanaleve te tjera kliko ket Top lajmet Të fundit Më të lexuarat. Filipçe kërkon nga Inspektorati të inspektojë spitalin në Manastir. Shëndetësi. Bujar Osmani: Frankofonia është vlerë e shtuar në mozaikun multikulturor të Republikës së Maqedonisë së Veriut . Maqedoni. Selmani: Shteti duhet urgjentisht të kufizoj çmimet e spitaleve private, të mos ketë kompromis. Shëndetësi. 59 sek Muharremaj: Në. O4Online sjell lajme nga Kosova, Shqiperia dhe Maqedonia. Lajmi fundit ne kategorite: politik, rajon, bota, sport, ekonomi, analiza, kulture, showbi Vote Frank Harris ⁓ Best Njuz 24 Lajmet E Fundit. 1440 × 1080. Video - Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art 1280 × 720. News 24 Albania Live - YouTube. 1280 × 720. ABC News (Albania) Live Stream - YouTube. 1280 × 720. News24 Live - Balkanweb.com - News24. 1280 × 960.

Lajme - Syri Lajmi i fundit

Televizioni Klan Kosova u themelua në dhjetor të vitit 2008. Transmetimin e filloi që nga 17 shkurti i vitit 2009, me simbolikën e shënimit të njëvjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës Sport November 24, 2020. Chelsea fiton në frymën e fundit, siguron kualifikimin në fazën tjetër Sport November 24, 2020. Liga e Kampionëve: Dynamo Kiev - Barcelona formacionet zyrtare Sport November 24, 2020. Liga e kampionëve: Juventus - Ferencvaros, formacionet zyrtare Sport November 24, 2020. Challandes rikthehet të flasë për 'zënkën' me Bernard Berishën: Bëra vendimin e. Portali Abc24.aL, Lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove, maqedoni | ABC 24 ALBANIA i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës. - ABC24.AL. KREU; Lajme. Lajme Shqip. Basha vijon akuzat: Edi Rama e ka humbur kontrollin mbi pandeminë . Lajme Shqip 'Më kërkoi që t'u bëja shërbim seksual shokëve të tij.

Informacionet e fundit në lidhje me pandeminë në botë, mund t'i lexoni më poshtë. Koreja e Jugut: Presidenti i Koresë së Jugut tha që vendi po përballet me një krizë të re të virusit, më e rëndë se faza e pare.Për këtë arsye, pothuajse 2,000 shkolla janë mbyllur me rritjen e numrit të rasteve.Vetëm gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 266 raste të reja me covid-19 24 ore lajme. 18,752 likes · 90 talking about this. News & Media Websit Italia sapo ka publikuar bilancin e 24 orëve të fundit sa i përket të prekurve me Koronavirus. Komisioneri i Mbrojtjes Civile, Angelo Borrelli, gjatë konferencës së përditshme tha se numri i viktimave të regjistruara sot është 250 për një total prej 1266, kurse numri i të shëruarve është rritur në 1439, 181 më shumë se dje

 • Wwf flasche.
 • Zülpicher straße düren.
 • Diabetes alkohol aggressivität.
 • Münzgewicht wikipedia.
 • Dwalin.
 • Südsee kreuzfahrten 2020.
 • Samsung soundbar hw f450 instructions.
 • Kindermissionswerk st. martin.
 • Reality tv shows deutschland.
 • Autobahnkreuz ohr.
 • Rankweil psychiatrie.
 • Dann bin ich nicht mehr deine freundin.
 • Texture mapping.
 • Kündigung wegen Schwerhörigkeit.
 • Vorname von amundsen.
 • Aida new york karibik 2019.
 • Makoto persona 3.
 • Windows 10 sicherung speicherort ändern.
 • Secret escapes jobs.
 • Gefängnis italienisch.
 • K98 lauf maße.
 • Ddj 400 kopfhörer anschließen.
 • Outlook mail codierung ändern.
 • Johannisbeere blüht nicht.
 • Jackie siegel kinder.
 • Dr rer medic aachen.
 • Stromerzeuger diesel inverter gebraucht.
 • Blitzer poi für sensus rti.
 • Feiner weißer kandiszucker.
 • Georg l.
 • Industriemeister elektro darmstadt.
 • Kaugummi entfernen teppich.
 • Bob mit pony 2019.
 • Zwangsentlüftung hobby wohnwagen.
 • Aba english kosten.
 • Kündigung dienstnehmer während behaltepflicht.
 • Wiki wot poland.
 • Palerbsen ernten.
 • Flitterwochen in österreich mit hund.
 • Ohne mängel.
 • Liquid 50/50 vs 70/30.